Banner Service

ویژگی ها و امکانات اتوماسیون های ما

 

 

 

چرا شرکت بهین تک گستر ؟

 

سیستم ارتباط با مشتریان بهین تک گستر با توجه به نیازمندی مدیران قابلیت گزارش دهی لیست مشتریان، دریافت کامل گردش کار، فرصت های فروش، مدیریت و زمان بندی جلسات در هر یک از پلت فرم ها و فناوری جدیدی با امکان اتصال به کلیه افزونه ها و ماژول ها را دارا میباشد که شما را خارج از محیط شرکت حتی در مسافرت از حضور فیزیکی بی نیاز مینماید.

 

 

Finance 
ایجاد استراتژی مناسب CRM

در تجارت نوین ایران شاید بخشی از تجارت وابسته به CRM باشد و حضور یک مشاور کسب و کار در کنار شما که سالها تجربه در خصوص فضای تجارت آنلاین دارد میتواند علاوه بر مدیریت مشتریان ، هزینه های جاری؛ نگاه عمیق تری نسبت به دیگر فضا ها داشته باشد.

Finance 
راهکاری برای هر کسب و کار

با توجه به گستردگی مجموعه های تجاری بسیار کوچک و بزرگ کشور ، شرکت بهین تک گستر با ارائه راهکار های جامع و یکپارچه در خصوص میدریت ارتباط با مشتریان پلن بندی و ماژول های کاربردی ویژه ای دارد که میتواند کلیه خدمات شما را تحت الشعاع خود قرار دهد.

Finance 
چرخ شرکتتان خواهید چرخید

با تنظیم RFP متناسب با شرکت شما با کارشناسان سی آر ام خبره ما آنگونه که شایسته شماست سازمانتان را به صورت حرفه ای پیاده سای مینماییم و در کار با نرم افزار CRM به ساز و کار شرکت و سازمنتان شکلی منظم و کارآمد خواهیم داد تا با قدرتی بیشتر به سمت رقبا بشتابید.

 

 

 

سی آر ام crm سیستم ارتباط با مشتریان رایگان

یکی از خدمات نوین شرک بهین تک گستر در خصوص رضایت مندی مشتریان کسب و کارهای نوپا راه اندازی سیستم ارتباط با مشتریان " سی آر ام پیشرو بهین " است در این سیسم سعی شده نیازمندی های هر دسته از کاربران مورد توجه قرارگیرد.جهت بهره مندی و سفارش هر کدام از سیستم ارتباط با مشتریان رایگان پیشرو بهین بر روی آن پکیج کلیک نمایید.

در سیستم سی آر ام پیشرو بهین نرم افزار به طور رایگان بوده و شرکت ما فقط هزینه پشتیبانی ، نگهداری و تعداد پرسنل را از شما ماهیانه دریافت می کند

شما در کمتر از 24 ساغت می توانید از سی آر ام خود استفاده کنید - نصب سی آر ام رایگان می باشد!

شما از طریق تمامی دیوایس ها از هرکجای دنیا می توانید به سی آر ام خود دسترسی داشته باشید

ویژگی های سیستم ارتباط با مشتریان رایگان پیشرو بهین

سیستم بازاریابی و سیستم فروش

خدمات پس از فروش و مدیریت قراردادهای پشتیبانی

امکانات انبارداری و مدیریت کاربران در سی آر ام رایگان

مدیریت وظایف و رویداد و پرسنل

مدیریت سازمان ها

سیستم گزارش دهی پیشرفته

مدیریت وظایف و رویداد

گردش کار پیشرفته

 

 

crm package 1

crm package 2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 در این خدمات بهین تک گستر نرم افزار سی آر ام به صورت رایگان عرضه میگردد و هزینه هر کدام از پکیج های آن به صورت تعداد نفر ساعت و پشتیبانه ماهیانه محاسبه میگردد

در تمامی پکیج ها ، ماژول ارسال ایمیل را دارا می باشد

 

 سیستم ارتباط با مشریان رایگان , سی آر ام رایگان , سیستم ارتباط با مشتریان پیشرو بهین , crm پیشرو بهین , سیستم ارتباط با مشتری رایگان , سیستم ارتباط با مشتریان سی آر ام crm رایگان


 

 

جهت مکان یابی کلیک نمایید