Banner Service

ویژگی ها و امکانات اتوماسیون های ما

 

 

 

سی آر ام ویتایگر Vtiger سیستم ارتباط با مشتریان و نرم افزار CRM چیست ؟

 

در ایران نیز شرکت بهین تک گستر بر روی توسعه و سفارشی سازی سیستم ارتباط با مشتری ویتایگر فعالیت می کنند و شما می توانید ماژول های متفاوتی را برای آن تهیه نمایید و بهترین استفاده را برای مدیریت مشتریان خود انجام دهید  برای اطلاعات بیشتر به پیوست با ما تماس بگیرید .

نرم افزار CRM سی آر ام ویتایگر فارسی چیست ؟

 نرم افزار سیستم ارتباط با مشتریان ویتایگر یک نرم افزار منبع باز (اپن سورس) با قابلیت های کامل می باشد که درابتدا به عنوان یک نسخه متن باز از SugarCRM  تولید شده است. این نرم افزار برای تمام کسب و کار های کوچک، متوسط و بعضا بزرگ بهترین گزینه می باشد و ویژگی های پورتال مشتری، پلاگین های آفیس و ارائه گزارش را دارا می باشد . vtiger فارسی ، در میان هزاران کاربر فعال خود در سرتاسر دنیا از محبوبیت زیادی برخوردار می باشد که همواره به توسعه و ارتقای آن می اندیشند. نرم افزار ویتایگر فارسی از ابتدای ژانویه ۲۰۱۷ بیش از ۴٫۵ میلیون مرتبه دریافت و مورد استفاده قرار گرفته است و بر روی نسخه ابری شرکت ویتایگر (SaaS) در حال حاضر بیش از یکصد هزار شرکت در حال استفاده از نسخه کلود آن می باشند.

 سی آر ام ویتایگر Vtiger سیستم ارتباط با مشتریان و نرم افزار CRM چیست ؟

 

Finance 

قابلیت های کلیدی نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری ویتایگر

یکی از مهمترین دلایل محبوبیت نرم افزار vtiger ، قابلیت پیاده سازی در کوتاهترین زمان و پشتیبانی از فرایند های داخلی و کارمندان یک کسب و کار جهت مدیریت بهتر داده ها و مشتریان و فرایند های فروش می باشد. از دلایل دیگر می توان به انعطاف پذیری و کارایی فوق العاده آسان این نرم افزار اشاره کرد. اهمیتی ندارد فعالیت سازمان استفاده کننده در حوزه بازرگانی، فروش، خدمات پس از فروش و سیستم های رضایتمندی مشتری باشد و یا موارد دیگر. در حقیقت vtiger  فارسی به صورت پیش فرض بر پایه بهترین تجربیات (Best Practice) فروش، بازاریابی و خدمات پس از فروش طراحی شده و مدیران سیستم با حداقل دانش فنی، خواهند توانست آن را برای سازمان خود به صورت کامل سفارشی سازی کنند.

Finance 

مهمترین عامل استفاده از نرم افزار CRM سی آر ام ویتایگر فارسی چه می باشد ؟

سیستم ارتباط بامشتری vtiger : مهم ترین عامل استفاده از نرم افزار vtiger فارسی در کسب و کارهای امروزی، حفظ رضایت مشتری در سطح بالا برای بسیاری از سازمانها به چالش قابل توجهی تبدیل شده است، به همین علت در طراحی استاندارد ویتایگر، باعث ایجاد آیین نامه های استاندارد (ISO) ۱۰۰۰۱ تا ۱۰۰۰۴ بر اساس نوع کسب و کار به سادگی میسر می گردد. 

وجود ماژول های متفاوت و فراوان ویتایگر یکی دیگر از مهمترین دلایل محبوبیت این نرم افزار در میان کاربران برای استفاده از آن می باشد. ماژول ها به شما این کمک را خواهند کرد تا فرآیندهای پیچیده را به آسانی  انجام دهید.
به علت وجود ابزارهای متعدد جهت توسعه ماژول های جدید و وب سرویس سی آر ام Vtiger فارسی،  این امکان را برای توسعه دهندگان و برنامه نویسان وب ایجاد می کند تا هر نوع ماژول و یکپارچه سازی دلخواهی را، با در مدت زمان بسیار کوتاه و با صرف کمترین هزینه بر پایه ی vtiger ایجاد یا توسعه دهند.

Finance 

در چه شهرهایی در ایران قادر خواهیم بود خدمت رسانی نماییم؟

با توجه به این که سیستم ارتباط با مشتریان ویتایگر یک محصول آنلاین میباشد لذا کلیه افرادی که در شهرهای کرج - تهران - قزوین - رشت - ساری - مشهد - اصفهان - شیراز - قم - تبریز - اردبیل - کیش - اهواز و دیگر شهرهای ایران که نیاز به سیستم جامع مدیریت ارتباط با مشتریان vtiger فارسی دارند میتوانند از خدمات شرکت بهین تک گستر استفاده نمایند.

 نمایندگی و شعبات سیستم ارتباط با مشتریان بهین تک گستر در کدام شهرهای ایران میباشد ؟

با توجه به تقاضای مشتریان و افزایش روند پاسخگویی به مشتریان شرکت بهین تک گستر اقدام به راه اندازی شعبات خود در شهرهای کرج ، تهران و لاهیجان نموده است که شما عزیزان میتوانید با هماهنگی با دفتر مرکزی شرکت بهین تک گستر از خدمات ما بهره مند گردید. همچنین شما عزیزان میتوانید برای سهولت کار خود کلمات کلیدی شرکت crm در تهران را سرچ نمایید و به راحتی وارد سایت بهین تک گستر گردید.

 

سی آر ام , دانلود vtiger فارسی 7.1 , نرم افزار ویتایگر 7.1

مهمترین مزایای نرم افزار CRM سی آر ام ویتایگر فارسی چه می باشد ؟

نرم افزار به صورت تحت وب

نرم افزار ما به صورت تحت وب بوده و بر روی کلیه سیستم ها قابل اجرا است

دانلود کاتالوگ

افزایش فروش تا هفتاد درصد

تمامی موارد بازاریابی و فروش شما به صورت اتوماتیک است و توسط سیستم گزارش گیری قابل رصد است

اطلاعات بیشتر

تقویم کاری

شما توسط تقویم ، کارها و فعالیت خود را سر موقع و با زمانبندی خاص انجام می دهید

درخواست دمو

انبارداری

محصولات پیشرفته به همراه اعلام کد مخصوص کالای خود به همراه ارسال فاکتور مکانیزه کنید !

سیستم انبارداری

صرفه جویی

مدیریت پرسنل و گردش کاری و حدف نامه های اداری بخش بزرگی را هم در بحث مالی و هم پرسنل صرفه جویی میکنید

تماس بگیرید

سیستم خدمات پس از فروش

شما توسط تیکت ، ارسال پیامک ، سیستم های ویپ میتوانید خدمات بهتری به مشتریان خود ارائه دهید

پورتال مشتریان

جهت مکان یابی کلیک نمایید