Banner Service

ویژگی ها و امکانات اتوماسیون های ما

 

 

 

چرا شرکت بهین تک گستر ؟

 

سیستم ارتباط با مشتریان بهین تک گستر با توجه به نیازمندی مدیران قابلیت گزارش دهی لیست مشتریان، دریافت کامل گردش کار، فرصت های فروش، مدیریت و زمان بندی جلسات در هر یک از پلت فرم ها و فناوری جدیدی با امکان اتصال به کلیه افزونه ها و ماژول ها را دارا میباشد که شما را خارج از محیط شرکت حتی در مسافرت از حضور فیزیکی بی نیاز مینماید.

 

 

Finance 
ایجاد استراتژی مناسب CRM

در تجارت نوین ایران شاید بخشی از تجارت وابسته به CRM باشد و حضور یک مشاور کسب و کار در کنار شما که سالها تجربه در خصوص فضای تجارت آنلاین دارد میتواند علاوه بر مدیریت مشتریان ، هزینه های جاری؛ نگاه عمیق تری نسبت به دیگر فضا ها داشته باشد.

Finance 
راهکاری برای هر کسب و کار

با توجه به گستردگی مجموعه های تجاری بسیار کوچک و بزرگ کشور ، شرکت بهین تک گستر با ارائه راهکار های جامع و یکپارچه در خصوص میدریت ارتباط با مشتریان پلن بندی و ماژول های کاربردی ویژه ای دارد که میتواند کلیه خدمات شما را تحت الشعاع خود قرار دهد.

Finance 
چرخ شرکتتان خواهید چرخید

با تنظیم RFP متناسب با شرکت شما با کارشناسان سی آر ام خبره ما آنگونه که شایسته شماست سازمانتان را به صورت حرفه ای پیاده سای مینماییم و در کار با نرم افزار CRM به ساز و کار شرکت و سازمنتان شکلی منظم و کارآمد خواهیم داد تا با قدرتی بیشتر به سمت رقبا بشتابید.

 

 

Images

بهترین های سی آر ام در سال 2019

نرم افزار CRM به شرکت ها کمک می کند تا به مدیریت ارتباطات مشتری و داده های مشتری، بازاریابی خودکار، فروش و حمایت از مشتری، دسترسی به اطلاعات کسب و کار و مدیریت ارتباطات شریک، فروشنده و کارمند کمک کند. یک سیستم با کیفیت خوب نیز برای نیازهای کسب و کار هر اندازه قابل اندازه گیری است.

Windy

چه مقدار وسیله برای حمل دارید؟

این مسئله فاکتور مهمی برای انتخاب تعداد کارگر حمل اثاثیه مورد نیاز به شمار می آید. اولین وظیفه شما خلاص شدن از شر وسایلی است که دیگر به درد شما نمی خورند و ارزش حمل را ندارند. بعد خالی کردن خانه از وسایل بی استفاده، سپس نوبت به این می رسد که لیست موجودی از وسایل خانه تهیه کنید و از میزان وسایلی که حمل می کنید مطلع شوید و بتوانید برای تعداد پرسنل باربری تصمیم گیری نماییدو از شرکت های ارائه دهنده خدمات باربری در کرج و یا هر شهر دیگری درخواست کمک داشته باشید. درصورتی که نیاز به خدمات باربری در عظیمیه کرج و همچنین خدمات باربری در گوهردشت کرج را دارید کمتر می توانید روی کمک دوستان خود حساب کنید.

 

Windy

بی شک نیاز به گذران اوقات فراغت و تفریح به عنوان چالشی اساسی برای همه ما محسوب می شود و با بهره گیری از امکاناتی که در عصر جدید برای ما فراهم شده است ، اقامت موقت در مناطق غیر شهری می تواند به عنوان یکی از راه کارهای مناسب برای تفریح و گردش تلقی شود. 

خرید ویلا در سهیلیه کرج به عنوان یکی از راه کارهای فرار از جمعیت انبوه پایتخت و همچنین راهی برای فرار از ترافیک هدایت شده به سمت مناطق خوش آب و هوای شمال کشور است . در ضمن این که این موضوع سبب می شود ، به جای ترافیک های جند ساعته در راه های منتهی به مناطق شمالی بتوانیم از تعطیلات بهترین استفاده را داشته باشیم. 

Windy

آشنایی با انواع کانکس

 . انواع مختلف این سازه ها از جمله کانکس ویلایی توانسته اند مخاطبان خود را راضی نگه دارند. از این رو تلاش ها برای معرفی انواع دیگر آن از جمله کانکس های اداری، نگهبانی و دیدبانی، سرویس های بهداشتی و ... بیشتر شده است.  هزینه پایین طراحی و اجرا و ساخت و مقاومت بالای این سازه ها به عنوان یکی از دلایل اصلی رونق این سازه هاست که توانسته است توجهات زیادی را به خود جلب کند

صنعت ساخت و ساز خانه با سرعت و علائم بسیار عجیبی در دنیا رو به پیشرفت است. این موضوع ایران و سازنده های بزرگ خانه و مسکن را نیز تحت تاثیر قرار داده و باعث شده تا سازه های خود را مطابق با نیاز های روز دنیا پیش ببرند. اما همیشه این موضوع که شما یک گام از دیگران جلو باشید باعث شده که سازندگان بزرگ و موفق به فکر استفاده از ابزارهایی برای پیشبرد سریع کارهاشان افتاده باشند. از طرفی حجوم برای خرید خانه و نیاز مردم به داشتن سرپناهی برای زندگی با توجه به داشتن ایمنی های بسیار بالا و همچنین هزینه های بسیار کمتر سبب شده که سازندگان به فکر استفاده از راه کار های ساده تر از قبیل کانکس انداخته است.

Windy

چالش های استفاده از خدمات شرکت های باربری در کرج

 

فزایش نجومی قیمت ملک در شهرهای بزرگ و کلان شهرها در کنار وضعیت نامناسب اقتصادی، مشکلات زیادی را به همراه داشته است، از مهمترین این مشکلات می توان به مشکلات مربوط به اجاره نشینی و خطرات ناشی از آن اشاره کرد.

در میان کسانی که در مسکن های اجاره ای اقامت دارند گروهی به صورت موقت، در خانه های اجاره ای زندگی میکنند و گروهی دیگر به صورت دائم و مشکلات گروه دوم بسیار بیشتر است. اما نقط مشترک در هر دو گروه پایان مدت اجاره ملک و تخلیه و جابه جایی است که می تواند به عنوان یکی از مهم ترین دغدغه های این افراد محسوب شود. چرا که مشکلات ناشی از جابه جایی لوازم منزل همیشه به عنوان یکی از چالش های شهر نشینی مطرح بوده است . اغلب افراد نیاز به نیروهای انسانی برای جابه جایی و حتی بسته بندی وسایل خود دارند و حتی مشکلات این افراد در انتخاب وسیله حمل و نقل نیز می تواند به وفور دیده شود.

زیر مجموعه ها

جهت مکان یابی کلیک نمایید