Banner Service

ویژگی ها و امکانات اتوماسیون های ما

 

 

 

چرا شرکت بهین تک گستر ؟

 

سیستم ارتباط با مشتریان بهین تک گستر با توجه به نیازمندی مدیران قابلیت گزارش دهی لیست مشتریان، دریافت کامل گردش کار، فرصت های فروش، مدیریت و زمان بندی جلسات در هر یک از پلت فرم ها و فناوری جدیدی با امکان اتصال به کلیه افزونه ها و ماژول ها را دارا میباشد که شما را خارج از محیط شرکت حتی در مسافرت از حضور فیزیکی بی نیاز مینماید.

 

 

Finance 
ایجاد استراتژی مناسب CRM

در تجارت نوین ایران شاید بخشی از تجارت وابسته به CRM باشد و حضور یک مشاور کسب و کار در کنار شما که سالها تجربه در خصوص فضای تجارت آنلاین دارد میتواند علاوه بر مدیریت مشتریان ، هزینه های جاری؛ نگاه عمیق تری نسبت به دیگر فضا ها داشته باشد.

Finance 
راهکاری برای هر کسب و کار

با توجه به گستردگی مجموعه های تجاری بسیار کوچک و بزرگ کشور ، شرکت بهین تک گستر با ارائه راهکار های جامع و یکپارچه در خصوص میدریت ارتباط با مشتریان پلن بندی و ماژول های کاربردی ویژه ای دارد که میتواند کلیه خدمات شما را تحت الشعاع خود قرار دهد.

Finance 
چرخ شرکتتان خواهید چرخید

با تنظیم RFP متناسب با شرکت شما با کارشناسان سی آر ام خبره ما آنگونه که شایسته شماست سازمانتان را به صورت حرفه ای پیاده سای مینماییم و در کار با نرم افزار CRM به ساز و کار شرکت و سازمنتان شکلی منظم و کارآمد خواهیم داد تا با قدرتی بیشتر به سمت رقبا بشتابید.

 

 

کارگاه دوره آموزش سیستم مدیریت ارتباط با مشتریان CRM

کارگاه دوره آموزش تخصصی سیستم مدیریت ارتباط با مشتریان CRM شرکت بهین تک گستر

 

معرفی اجمالی CRM

کارگاه دوره آموزش سیستم مدیریت ارتباط با مشتریان CRM


مدیریت ارتباط با مشتری یک اصل مهم در سازمان است. سازمان های مشتری مدار موفق تر از سازمان هایی هستند که به مشتری اهمیت نمی دهند. در واقع همه دارایی و ثروت یک سازمان یا شرکت مشتری های راضی آن می باشند. مشتری مداری و یا مدیریت ارتباط با مشتری سیستم یک پارچه ای است که طبق آن مشتری نقطه احساس نیاز تا خرید کالا یا خدمات را طی کرده و تماما مدیریت و پشتیبانی خواهد شد. برای مشتری مهم است که چه خدمات و چه سرویسی دریافت کند. شرکت ها می بایست اهمیت زیادی به مشتریان خود بدهند تا برند خود را تقویت کرده و در راستای توسعه بازار، تحول سازمان و تعالی شرکت خود گام بردارند. با تغییراتی که امروزه در فرهنگ و ذهنیت جامعه ایجاد شده است، شرکت ها باید خود را به روز کرده تا بتوانند پاسخگوی نیاز های مشتریانشان باشند. پشتیبانی مشتریان در راستای تشویق به خرید، امری مهم است که می تواند موفقیت یک کمپین تبلیغاتی را عملی کند. از این رو دوره مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) را به شما پیشنهاد می کنیم.

 

معمولا بسیاری CRM یا مدیریت ارتباط با مشتریان را در حد ارسال یک پیامک دوره ای و یا صرفا خرید یک نرم افزار می دانند، در صورتی که مدیریت ارتباط با مشتریان در صورتی که به درستی شناخته شود و اجرا گردد می تواند تاثیرات بسیار مطلوبی را برای سازمان ها داشته باشد.
در این دوره آموزشی سیستم ارتباط با مشتریان کوتاه و فشرده شما با چرخه CRM و اجزا اصلی آن آشنا می شوید و دقیقا با مفاهیم مدیریت ارتباط با مشتریان آشنا می شوید.

هدف از اجرای دوره


آشنایی با مدیریت بر روابط با مشتریان که نهایتا منجر به افزایش درآمد حاصله از فروش می شود.

سرفصل های دوره آموزش CRM

  مشتری کیست؟ انواع مشتری از جنبه میزان رضایت انواع مشتری از نظر رفتاری انواع مشتری از نظر قدمت مشتریان وفادار ضرورت اخذ بازخورد از مشتری ضرورت استقرار مکانیزم بازخورد نحوه دریافت بازخورد از مشتری نحوه برخورد با مشتری مدیریت شکایت مشتریان فرآیند رسیدگی به شکایت مشتریان چهارده اصل بررسی شکایات نقش کارکنان در جذب رضایت مشتری ارتقای مهارت های مشتری مداری

مدریت فروش و سازمان خود را در دست بگیرید

هم اکنون ثبت نام کنید


توانایی های کسب شده پس از گذراندن دوره


مهارت هایی برای بهبود فرآیند ارتباط با مشتریان واقعی، ارائه محصولات صحیح به هر مشتری، ارائه محصولات صحیح از طریق کانال های صحیح به هر مشتری و ارائه محصولات صحیح در زمان صحیح به هر مشتری


مخاطبان دوره 


 • شرکت های پخش
 • شرکت های سرمایه گذاری
 • شرکت های کارگزاری
 • شرکت های تأمین سرمایه
 • شرکت های بیمه
 • شرکت های لیزینگ
 • بانک ها و موسسات مالی و اعتباری
 • مشاوران مالی و اقتصادی
 • شرکت های مشاور مالی و سرمایه گذاری
 • کلیه مدیران سازمان ها و شرکت های دولتی و خصوصی که در نظر دارند وضعیت مشتری مداری خود را مدیریت نمایند

 

 

هزینه دوره سیستم ارتباط با مشتریان CRM

  2 جلسه 8 ساعته

تومان560000

به ازای هر نفر

هم اکنون ثبت نام کنید

 مدرس دوره آموزش سیستم ارتباط با مشتریان

مهندس شایان عمار سعیدی
- 10 سال سابقه توسعه و پیاده سازی سیستم های ارتباط با مشتریان CRM
- کارشناس رسمی سیستم ارتباط با مشتریان ویتایگر و مایکروسافت داینامیک
- سابقه همکاری با شرکت های همکاران سیستم و عضو رسمی شرکت مایکروسافت در بخش توسعه نرم افزارهای ERP و BPMS
- مدیر سی آر ام شرکت های ایران خودرو - پورشه - نی نی پلاس - ریحون - جهاد دانشگاهی - دانشگاه خوارزمی و ...

دوره آموزش CRM - دوره آموزش سیستم ارتباط با مشتریان - دوره سیستم ارتباط با مشتریان

جهت مکان یابی کلیک نمایید