Banner Service

ویژگی ها و امکانات اتوماسیون های ما

 

 

 

چرا شرکت بهین تک گستر ؟

 

سیستم ارتباط با مشتریان بهین تک گستر با توجه به نیازمندی مدیران قابلیت گزارش دهی لیست مشتریان، دریافت کامل گردش کار، فرصت های فروش، مدیریت و زمان بندی جلسات در هر یک از پلت فرم ها و فناوری جدیدی با امکان اتصال به کلیه افزونه ها و ماژول ها را دارا میباشد که شما را خارج از محیط شرکت حتی در مسافرت از حضور فیزیکی بی نیاز مینماید.

 

 

Finance 
ایجاد استراتژی مناسب CRM

در تجارت نوین ایران شاید بخشی از تجارت وابسته به CRM باشد و حضور یک مشاور کسب و کار در کنار شما که سالها تجربه در خصوص فضای تجارت آنلاین دارد میتواند علاوه بر مدیریت مشتریان ، هزینه های جاری؛ نگاه عمیق تری نسبت به دیگر فضا ها داشته باشد.

Finance 
راهکاری برای هر کسب و کار

با توجه به گستردگی مجموعه های تجاری بسیار کوچک و بزرگ کشور ، شرکت بهین تک گستر با ارائه راهکار های جامع و یکپارچه در خصوص میدریت ارتباط با مشتریان پلن بندی و ماژول های کاربردی ویژه ای دارد که میتواند کلیه خدمات شما را تحت الشعاع خود قرار دهد.

Finance 
چرخ شرکتتان خواهید چرخید

با تنظیم RFP متناسب با شرکت شما با کارشناسان سی آر ام خبره ما آنگونه که شایسته شماست سازمانتان را به صورت حرفه ای پیاده سای مینماییم و در کار با نرم افزار CRM به ساز و کار شرکت و سازمنتان شکلی منظم و کارآمد خواهیم داد تا با قدرتی بیشتر به سمت رقبا بشتابید.

 

 

نرم افزار اتوماسیون اداری بهین تک گستر چیست ؟

در ادامه درباره نرم افزار اتوماسیون اداری در ایران شرکت بهین تک گستر توضیح خواهیم داد .

 

نرم افزار اتوماسیون اداری چیست ؟

نرم افزار اتوماسیون اداری بهین تک گستر در حوزه های مدیریت بازاریابی و فروش، خدمات مشتریان، فعالیت ها و فرآیندهای درون سازمانی را بطور کامل تحت پوشش قرار می دهد که بر پایه PHP بنا شده است راه حلی جامع جهت سازمان های مختلف، فعال در حیطه های متنوع با ابعاد متفاوت می باشد که مدیریت ، جذب ، توسعه و ایجاد روابط پایدار با مشتریان را بر عهده دارد و در قسمت های مختلف سازمانی از جمله  بخش فروش، بخش بازاریابی ، بخش خدمات مشتریان و شبکه های مجازی قابل پیاده سازی می باشد.


شما می توانید با استفاده از سیستم اتوماسیون اداری کلیه فرآیند بازاریابی و فروش خود را از طراحی و اجرای کمپین های بازاریابی تا تماس مشتریان بالقوه و مدیریت فرصتهای فروش را بطور کامل رصد کرده و گزارشهای در لحظه داشته باشید. همچنین می توانید با پیاده سازی سیستم اتوماسیون اداری ، خدمات پشتیبانی مشتریان را از مدیریت قراردادهای پشتیبانی تا رسیدگی به درخواستها و شکایات مشتریان را بطور حرفه ای در شرکت خود مستقر نمایید. کاربر پسند بودن و قابلیت اختصاصی سازی نرم افزار اتوماسیون اداری بر اساس نیازهای شرکت شما، از خصوصیات برجسته این سیستم می باشد.

امکانات منحصربفرد نرم افزار اتوماسیون اداری بهین تک گستر می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1.     پشتیبانی کامل از تقویم شمسی و زبان فارسی
 2.     قابلیت توسعه و اختصاصی سازی نامحدود با توجه به نیاز هر شرکت
 3.     امکان اتصال به سیستمها و نرم افزارهای دیگر و همچنین وب سایت
 4.     ایجاد داشبوردهای مدیریتی متعدد
 5.     امکان تولید گزارشات تحلیلی متعدد بصورت ویزاردی
 6.     امکان ایجاد گردش کار و روالهای اداری بدون نیاز به دانش کدنویسی
 7.     سادگی در ایجاد و ویرایش فرمها و فیلدهای اطلاعاتی
 8.     مبتنی بر وب
 9.     امنیت اطلاعات بسیار بالا

محبوبیت اتوماسیون اداری

 • بیش از 50000 مشتری از سراسر جهان
 • استفاده بیش از 3500000 کاربر در سراسر دنیا
 • پشتیبانی از مشتریان در 80 کشور جهان
 • قابلیت استفاده از 40 زبان

اصول مدیریت ارتباط با مشتری در اتوماسیون اداری

 فروش، بازاریابی و  پشتیبانی خدمات، سه ماژول اصلی این نرم افزار هستند که هر کدام شامل موجود‌‌‌‌یت‌­های مربوط به خود می‌شوند، اتوماسیون اداری شما را قادر می سازد تا از مرحله اولین تماس مشتریان تا فروش محصول به انها و همچنین پشتیبانی مشتریان  را به خوبی مدیریت کنید.

نرم افزار اتوماسیون اداری این امکان را فراهم می‌کند تا در صورت نیاز بتوان ماژول‌ها، موجودیت ها، فرم‌ها، فیلدها، گردش کارها و ... را مطابق با نیاز سازمان توسعه داد،انعطاف‌ پذیری بی‌نظیر این نرم افزار یکی از قابلیت های منحصر به فرد آن است.

ابزار های اتوماسیون اداری بهین تک گستر باعث ساده تر شدن کارکردهای کسب و کار می شود تمامی مراحلی که باعث می شود کسب و کار خود را راحت تر مدیریت کنید در اتوماسیون اداری  بصورت کاملا جامع موجود می باشد و شما می توانید در جهت بهبود کسب و کار خود استفاده کنید.

جهت مشاهده دمو نرم افزر اتوماسیون اداری بهین تک گستر  بر روی گزینه دمو کلیک فرمایید ، باتوجه به تخصصی بودن مبحث نرم افزار مدیریت مشتریان جهت مشاوره و تعیین جلسات حضوری به صفحه تماس با ما مراجعه نمایید .لینک های مرتبط به نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتریان و اتوماسیون اداری

جهت مشاهده قیمت و استعلام هزینه پیاده سازی سیستم اتوماسیون اداری بهین تک گستر با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

 

نرم افزار اتوماسیون اداری چیست - نرم افزار اتوماسیون اداری - سیستم اتوماسیون اداری - پیاده سازی سیستم اتوماسیون اداری - قیمت نرم افزار اتوماسیون اداری 

جهت مکان یابی کلیک نمایید